Remont pomieszczeń Ośrodka Rehabilitacji i Rekreacji Fundacji „Dajmy Nadzieję we Lwowie” – 2 etap

W ramach projektu współfinansowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie „Współpraca z Polonią i Polakami za Granicą – Infrastruktura Polonijna 2024”, za pośrednictwem Fundacji „Pomoc Polakom na Wschodzie im. Jana Olszewskiego” w najbliższym czasie rozpocznie się remont pomieszczeń Ośrodka Rehabilitacji i Rekreacji Fundacji „Dajmy Nadzieję we Lwowie” – 2 etap.

W 2023 roku w ramach zadania projektowego wyremontowany został parter budynku, w tym roku rozpocznie się remont pierwszego piętra. Potrzeba ta wynika z konieczności przyjmowania w ośrodku osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz coraz większej ilości osób niepełnosprawnych, a co za tym idzie konieczności poszerzenia grona wykwalifikowanych specjalistów.

Projekt ma duże znaczenie, albowiem obecna sytuacja na Ukrainie skutkuje także dużą ilością dzieci skupionych wokół tego obwodu, uciekających przed wojną.

Projekt finansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu „Infrastruktura Polonijna 2024”, za pośrednictwem Fundacji „Pomoc Polakom na Wschodzie im. Jana Olszewskiego”

„Publikacja wyraża wyłącznie poglądy autora i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP”

Related Posts