Zespół Fundacji

1. Magdalena Okaj Dyrektor Programowy m.okaj@pol.org.pl  +48 22 628 55 57 w. 120
2. Natalia Vorobiova Biuro Fundacji n.vorobiova@pol.org.pl  +48 22 628 55 57
3. Barbara Suska Księgowość ksiegowosc@pol.org.pl  +48 22 628 55 57 w. 113
4. Małgorzata Rybarczyk Księgowość, administracja, inwestycje m.rybarczyk@pol.org.pl +48 22 628 55 57 w. 119
5. Katarzyna Jóźwiak Asystent Zarządu, Wschodni Fundusz Dobroczynności, pomoc charytatywna k.jozwiak@pol.org.pl +48 22 628 55 57
6. Magdalena Jankowska-Majewska Aktywizacja środowisk m.jankowska@pol.org.pl +48 22 628 55 57 w. 112
7. Katarzyna Garncarek Kultura kultura@pol.org.pl, k.garncarek@pol.org.pl. +48 22 628 55 57 w. 109
8. Joanna Edelman Kultura i Niepodległa j.edelman@pol.org.pl +48 22 628 55 57 w. 109
9. Agata Gornatkiewicz Kultura i Niepodległa  a.gornatkiewicz@pol.org.pl +48 22 628 55 57
10. Małgorzata Aleksandrowicz Asystent Zarządu, Dziedzictwo kulturowe,  projekty rozwojowe, współpraca z MKiDN m.aleksandrowicz@pol.org.pl +48 22 628 55 57 w. 110
11. Marta Pszczółkowska Edukacja i oświata edukacja@pol.org.pl +48 22 628 55 57 w. 107
12. Dorota Guz Program stypendialny  d.guz@pol.org.pl, 

stypendia@pol.org.pl,

+48 22 628 55 57 w. 118
13. Małgorzata Jaglińska Media, projekty rozwojowe  m.jaglinska@pol.org.pl  +48 22 628 55 57 w. 108
14. Stefan Gardawski Media, Redakcja portalu internetowego IDA s.gardawski@pol.org.pl  +48 22 628 55 57 w. 116
15. Piotr Jezierski Redakcja portalu internetowego IDA p. jezierski@pol.org.pl  +48 22 628 55 57
16. Katarzyna Chomicka Redakcja portalu internetowego IDA, Dyplomacja Publiczna, współpraca z MSZ k.chomicka@pol.org.pl +48 22 628 55 57 w. 117
17. Magdalena Juszczyk Radca prawny m.juszczyk@pol.org.pl  +48 22 628 55 57
18.  Kacper Miałowski  Administrator sieci  admin@pol.org.pl