Złóż wniosek projektowy na rok 2022

Fundacja „Pomoc Polakom na Wschodzie” ogłasza nabór na wnioski o dofinansowanie projektów działań zaplanowanych na 2022 rok w obszarach: Edukacja, Kultura i promocja Polski na świecie, Publikacje, Dziedzictwo kulturowe i historyczne, Aktywizacja środowisk, Pomoc charytatywna i socjalna oraz wsparcie Mediów*.

*Beneficjenci, którzy w ramach obszaru Media uzyskali już potwierdzenie dofinansowania od KPRM na rok 2022 proszeni są o nieskładanie w ramach tego naboru wniosków projektowych na działania objęte finansowaniem w latach 2021-22.  

Nabór potrwa od 1 września do 30 września 2021 r.

Tak jak w poprzednich latach, zachęcamy Państwa do składania wniosków związanych z rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości, obroną dobrego imienia Polski oraz działań promujących polską kulturę i historię na świecie.

Wnioski przyjmujemy na załączonych poniżej formularzach, które wypełnione i podpisane należy wysłać na adres e-mailowy: wnioski@pol.org.pl. W kolejnym etapie naboru będzie istniała również możliwość składania wniosków przez system internetowy Benigna, w którym istnieje konieczność rejestracji użytkownika.

W przypadku pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 22 628 55 57 lub +48 500 122 987.

Wniosek – aktywizacja środowisk

Wniosek – dziedzictwo kulturowe i historyczne

Wniosek – edukacja

Wniosek – kultura / promocja Polski

Wniosek – media

Wniosek – pomoc charytatywna i socjalna

Wniosek – publikacje

Zachęcamy do składania wniosków o wsparcie finansowe Fundacji „Pomoc Polakom na Wschodzie” przy projektach realizowanych w roku 2022.

Related Posts