Warsztaty Media Plus

Serdecznie zapraszamy na warsztaty Media Plus.

Celem warsztatów jest rozwiniecie umiejętności związanych z przygotowaniem i redagowaniem tekstów prasowych i do portali internetowych, i przypomnienie zasad poprawności językowej i obyczajowej.

Obecnie powszechną regułą stało się, iż redakcje publikują wydania papierowe i jednocześnie prowadzą serwisy internetowe. Wychodząc naprzeciw temu trendowi organizatorzy warsztatów uwzględnili profil współczesnych redakcji pracujących w taki właśnie sposób. Kolejnym niezbędnym elementem warsztatu dziennikarza jest wykorzystanie mediów społecznościowych. Duża część warsztatów obejmie zagadnienia związane z budowaniem strategii promocyjnej w social mediach i budowaniem marki. Kolejna część warsztatów poświęcona będzie roli fotografii prasowej we współczesnych mediach.

Terminy:

5 dniowe warsztaty, w sumie 32h godzin zajęć praktycznych i teoretycznych w dni robocze w godzinach 9:00 do 15:30/16:00 czasu polskiego

Pierwsza grupa: 30 listopada – 4 grudnia 2020r.

Druga grupa: 7 grudnia – 11 grudnia 2020r

Wymagania wobec uczestników:

  • Komputer osobisty z edytorem tekstów;
  • Stabilne połączenie z internetem pozwalające na przesyłanie wideo i audio;
  • Mikrofon i kamera internetowa.

Platforma szkoleniowa: Google Meet

UWAGA: Warunkiem ukończenia warsztatów dziennikarskich i otrzymanie cyfrowego certyfikatu jest udział we wszystkich zajęciach i podpisywanie listy obecności.

LINK DO FORMULARZA REJESTRACYJNEGO

Program oraz regulamin warsztatów MEDIA PLUS są do pobrania poniżej.

Projekt jest finansowany przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą.

Related Posts