„Repatriacja krok po kroku” na spotkaniu RODM

19 marca przedstawiciele Fundacji „Pomoc Polakom na Wschodzie” zaprezentowali na spotkaniu koordynatorów i konsultantów Regionalnych Ośrodków Debaty Międzynarodowej program „Repatriacja krok po kroku” realizowanego w ubiegłym roku w Kazachstanie.  wzięli udział w zorganizowanym w Warszawie spotkaniu koordynatorów i konsultantów Regionalnych Ośrodków Debaty Międzynarodowej.

Prezentacja Fundacji znalazła się w części panelu poświęconej karcie Polaka oraz repatriacji i zostało poprzedzone wystąpieniem Grzegorza Morawskiego, Zastępcy Dyrektora Departamentu Współpracy z Polonią i Polakami za Granicą MSZ.

Reprezentacja zespołu Fundacji opowiedziała zebranym koordynatorom i konsultantom RODM o dotychczasowych osiągnięciach i planach programu „Repatriacja krok po kroku”. Zaprezentowano również film o fundacyjnej wizycie w Kazachstanie.

Warszawskie spotkanie koordynatorów i konsultantów RODM w dniach 19-20 marca zorganizowało Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP.

Projekt „Repatriacja krok po kroku” kontynuowana będzie w 2019 roku i obejmie Kazachstan, Rosję, Uzbekistan i Kirgistan.

 

Related Posts

Skip to content