Blog

KONKURS FOTOGRAFICZNY PORTALU „IDA”

Już za chwilę rozpocznie się 2018 rok, w którym Polska świętować będzie 100-lecie swojej Niepodległości. Z tej okazji portal IDA organizuje konkurs fotograficzny o tematyce związanej z rocznicą odzyskania przez Polskę wolności.

 

Konkurs skierowany jest do członków polskich organizacji na Ukrainie, wziąć w nim udział mogą przedstawiciele tylko tych organizacji, które są zarejestrowane na portalu IDA (http://ida.pol.org.pl/registration). Organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody, w tym laptopa marki Dell Inspiron!

 

Każdy z uczestników może nadesłać do 15 zdjęć. Tematyka prac powinna dotyczyć rocznicy 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, miejsc związanych z tym wydarzeniem, obchodami jego przeszłych już rocznic lub przygotowywanymi do zbliżających się uroczystości patriotycznych na terenie Ukrainy. Tematem zdjęć może być również kultywowanie polskości, to jak uczestnicy postrzegają przywiązanie do Ojczyzny i okazują swój patriotyzm. Polska i Niepodległość, to dwa słowa, na których powinni się skupić biorący udział w konkursie fotograficy.

 

Prace należy wysłać mailem zatytułowanym KONKURS FOTOGRAFICZNY NIEPODLEGŁA na adres: konkurs@ida.pol.org.pl, po uprzednim zapoznaniu się z regulaminem konkursu, który znajduje się tutaj: http://ida.pol.org.pl/konkursy. Na prace czekamy do 31 stycznia 2018 roku, a ogłoszenie wyników nastąpi 16 lutego 2018 roku.

 

Portal IDA działa pod skrzydłami Fundacji „Pomoc Polakom na Wschodzie”.

 

Related Posts